Logo

Hakkımızda

Başarı hikayesi 1976 yılında küçük bir girişim olarak başlayan Bayrak Kereste; büyüme ideali ve sürdürülebilir başarı hedefi ile orman ürünleri sektörüne giriş yapmıştır. Kuruluşunun hemen ardından sektör ihtiyaçlarına çözüm üretmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak adına girişimlerine devam eden Bayrak Kereste; makine ve ekipman yatırımları ile sektörün öncü firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

Orman ürünleri, kereste ve çam işleme alanlarında her geçen gün yeni bir bakış açısı ile çalışmalarına devam eden firmamızın toplamda 6.000 m2 alan üzerine kurulu işleme tesislerinde değer yaratacak çözümler ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Kamu kurumlarının çam ve kereste ihtiyacına çözüm üretirken özel sektör taleplerine de en doğru seçeneklerle cevap vermeyi hedefliyoruz.

Teknolojik alt yapıya değer veren bir yönetim anlayışı ile kızılçam ve karaçam başta olmak üzere ladin, köknar, sedir gibi kereste türlerini kurutma ve ısıl işlem fırınımızda işleyerek talep sahiplerine teslim ediyoruz. İşlenmemiş ham haldeki kerestelerin satışı konusunda da değer odaklı alternatiflere odaklanmayı göz ardı etmiyoruz. Türkiye pazarında Bayrak Kereste markasını zirveye çıkarmak adına yaptığımız çalışmalarımızı orta ve uzun vadede uluslararası pazarlara da taşıyarak orman ürünlerinde söz sahibi olmayı temel ilkemiz kabul ediyoruz.

İş ortaklarımız ve devlet kurumları ile kurduğumuz güvene dayalı ilişkilerimizde ‘sorun yaratan’ değil ‘çözüm üreten’ bir marka olmanın gururunu yaşıyoruz. 1976 yılından beri elde ettiğimiz bilgi birikimini nesilden nesle aktararak Bayrak Kereste’yi ait olduğu yere taşımayı taahhüt ediyoruz.

Misyonumuz

Yeniliklere açık bakış açımız ışığında müşteri taleplerini en doğru şekilde algılayarak, beklentileri aşan çözümler üretmek, müşteri sadakati ilkesi ile hareket etmek ve sürdürülebilir başarıyı ekip çalışması bağlamında elde etmek.

Vizyonumuz

Kaliteyi en önemli ilkesi kabul eden anlayış ile müşterilerine daima değerli hizmet ve ürünler sunan, iş ortakları ile kurduğu ilişkide doğru planlama gerçekleştiren, iş ahlakını göz ardı etmeden çalışanlarına ve çevreye saygılı bir bakış açısı çerçevesinde sektörde fark yaratacak çalışmalar gerçekleştirmek.


WhatsApp Hattı